Týždenný program Golden Apple Cinema Liptovský Mikuláš

Nový program platný od štvrtku 6. 10. do stredy 12. 10. bude k dispozícií od pondelka 3. 10.
Nový program platný od štvrtku 6. 10. do stredy 12. 10. bude k dispozícií od pondelka 3. 10.

Viac informácií o kine a filmovom klube seniorov (FKS) nájdete v tomto článku.  Pre rezervácie vstupeniek a ešte viac informácií navštívte gacinema.sk.

Zoznam filmov

  • Avatar 3D

    PoUtStŠtPiSoNe
    27. 9.
    • 17:15
    28. 9.
    • 17:15
    29. 9.
    • 17:15
    30. 9.
    • 17:15
    1. 10.
    • 17:15
    2. 10.
    • 17:15
    3. 10.
    • 17:15
    4. 10.
    • 17:15
    5. 10.
    • 17:15
  • DC Liga superzvierat

    PoUtStŠtPiSoNe
    27. 9.
    • 15:00
    28. 9.
    • 15:00
    29. 9.
    • 15:00
    30. 9.
    • 15:00
    1. 10.
    • 13:15
    • 15:00
    2. 10.
    • 13:15
    • 15:00
    3. 10.
    • 15:00
    4. 10.
    • 15:00
    5. 10.
    • 15:00
  • Dragon Ball Super: Super Hero

    PoUtStŠtPiSoNe
    26. 9.
    • 17:45
    27. 9.
    • 17:45
    28. 9.
    • 17:45
  • Elvis (FKS)

    PoUtStŠtPiSoNe
    4. 11.
    • 14:30
  • Hádkovci (FKS)

    PoUtStŠtPiSoNe
    2. 12.
    • 14:30
  • Indián

    PoUtStŠtPiSoNe
    26. 9.
    • 18:00
    27. 9.
    • 18:00
    28. 9.
    • 18:00
  • Jan Žižka dab. 15+

    PoUtStŠtPiSoNe
    26. 9.
    • 20:30
    27. 9.
    • 20:30
    28. 9.
    • 20:30
  • Kde raky spievajú

    PoUtStŠtPiSoNe
    29. 9.
    • 19:45
    30. 9.
    • 19:45
    1. 10.
    • 19:45
    2. 10.
    • 19:45
    3. 10.
    • 19:45
    4. 10.
    • 19:45
    5. 10.
    • 19:45
  • Keby radšej horelo (FKS)

    PoUtStŠtPiSoNe
    21. 10.
    • 14:30
  • Madam Butterfly

    PoUtStŠtPiSoNe
    29. 10.
    • 18:30
  • Mayerling

    PoUtStŠtPiSoNe
    6. 11.
    • 15:45
  • Mimoni 2: Zloduch prichádza

    PoUtStŠtPiSoNe
    27. 9.
    • 16:00
    28. 9.
    • 16:00
    29. 9.
    • 16:00
    30. 9.
    • 16:00
    1. 10.
    • 14:00
    • 16:00
    2. 10.
    • 14:00
    • 16:00
    3. 10.
    • 16:00
    4. 10.
    • 16:00
    5. 10.
    • 16:00
  • Neboj sa, zlatko

    PoUtStŠtPiSoNe
    26. 9.
    • 19:45
    27. 9.
    • 19:45
    28. 9.
    • 19:45
  • Piargy

    PoUtStŠtPiSoNe
    3. 10.
    • 17:30
    4. 10.
    • 17:30
    5. 10.
    • 17:30
  • Prezidentka (FKS)

    PoUtStŠtPiSoNe
    18. 11.
    • 14:30
  • Princezná rebelka

    PoUtStŠtPiSoNe
    27. 9.
    • 15:45
    28. 9.
    • 15:45
    29. 9.
    • 15:30
    30. 9.
    • 15:30
    1. 10.
    • 13:00
    • 15:30
    2. 10.
    • 13:00
    • 15:30
    3. 10.
    • 15:30
    4. 10.
    • 15:30
    5. 10.
    • 15:30
  • Raffael odhalen

    PoUtStŠtPiSoNe
    10. 10.
    • 18:00
  • Striedavka (FKS)

    PoUtStŠtPiSoNe
    16. 12.
    • 14:30
  • Svetlonoc

    PoUtStŠtPiSoNe
    29. 9.
    • 17:30
    30. 9.
    • 17:30
    1. 10.
    • 17:30
    2. 10.
    • 17:30
  • Tutanchamon - poslední výstava

    PoUtStŠtPiSoNe
    26. 9.
    • 18:00
  • Úsmev

    PoUtStŠtPiSoNe
    29. 9.
    • 20:30
    30. 9.
    • 20:30
    1. 10.
    • 20:30
    2. 10.
    • 20:30
    3. 10.
    • 20:30
    4. 10.
    • 20:30
    5. 10.
    • 20:30
  • Vražda v divadle

    PoUtStŠtPiSoNe
    29. 9.
    • 20:15
    30. 9.
    • 20:15
    1. 10.
    • 20:15
    2. 10.
    • 20:15
    3. 10.
    • 20:15
    4. 10.
    • 20:15
    5. 10.
    • 20:15
  • Vstupenka do raja

    PoUtStŠtPiSoNe
    26. 9.
    • 20:00
    27. 9.
    • 20:00
    28. 9.
    • 20:00
    29. 9.
    • 18:00
    30. 9.
    • 18:00
    1. 10.
    • 18:00
    2. 10.
    • 18:00
    3. 10.
    • 18:00
    4. 10.
    • 18:00
    5. 10.
    • 18:00
  • Zakliata jaskyňa (FKS)

    PoUtStŠtPiSoNe
    7. 10.
    • 14:30