Ako zažiť Liptov

Pridané 26. 5. 2015

Ako zažiť Liptov? Pozerajte!

Nie nadarmo je Liptov najnavštevovanejším regiónom Slovenska. Nájdete tu viac ako 40 miest a atrakcií, kde môžete stráviť tie najkrajšie chvíle, za ktoré Vás budú blízki milovať. Obkolesený horami, v dolinách termálne pramene a na úbočiach salaše plné oviec a pravých Liptovských špecialít. Najväčšia vodná nádrž na Slovensku a v jej okolí cyklotrasy, adventure golf, simulátor voľného pádu…a viac ako 20 ďalších športových aktivít. Stáročia dodržované folklórne tradície, ktoré začujete v každom skanzene a pamiatkovej rezervácii. Každý mesiac tradičné podujatia, ktoré udržujú naše zvyky a tradície pre ďalšie generácie. Rozprávková dedina na motívy diel Pavla Dobšinského, ZOO, kde môžte zvieratá aj pohladkať a nakŕmiť, či rybník, kde pripravíte Vašim najmilším množstvo zážitkov… “Wow, to je super, poďme na Liptov!“

„Ale počkať, kto mi pomôže nájsť všetky zaujímavé miesta? A vlastne ani nie tak všetky, ako tie, ktoré za to stoja!“

„Najlepšie by bolo poznať niekoho z Liptova, kto by mi hneď poradil kam mám ísť…“
Krásny deň z Liptova posielam!
Volám sa Patrik Adamčiak a som autorom projektu Ako zažiť Liptov. Mám 23 rokov a celý svoj život som prežil na Liptove.

2014-11-20 09.10.18

Od malička pracujem v službách, začal som v potravinách mojej mamy, pokračoval v rodinných projektoch až do dones. Dnes už 7. rok spolupracujem s rodičmi v pizzérii Pizza Nay v Liptovskom Trnovci.

NOVATEK CAMERA

V septembri 2014 po viac ako 6 rokoch denno-denného stretávania sa s ľuďmi ako ste Vy, ktorí vyhľadávajú informácie o Liptove, som napísal eBook Ako zažiť Liptov.

7cd393bf048580d2d98aae283ceb0add

Prvý priateľský sprievodca Liptovom, bez omáčok. Rád by som Vám ukázal Liptov ako miesto plné zážitkov. Pretože zážitky sú to jediné, čo si z
Liptova odnášame. Na základe mojich skúseností som vybral miesta a atrakcie, ktoré považujem za kľúčové a napísal tento eBook aj s bonusmi.
Cieľom eBooku Ako zažiť Liptov je ušetriť Vám drahocenný čas, peniaze a námahu pri plánovaní času stráveného na Liptove…ale dosť bolo rečí.

Untitled