Golden Apple Cinema Liptovský Mikuláš

Pridané 7. 9. 2015

Multikino Golden Apple Cinema

Mikulášske trojsálové 3D multikino GOLDEN APPLE CINEMA v kvalite 4K s kapacitou 470 divákov nájdete v nákupnom centre RGB Liptov (TESCO zóna) na adrese Kamenné pole 4449/3, 031 01 Liptovský Mikuláš.

Multikino je moderne a pohodlne zariadené, je vybavené najmodernejšou premietacou technikou, naviac má 3 klimatizované sály s modernými a najmä pohodlnými sedačkami, bezbariérový prístup, ale aj dvojsedačky pre zamilovaných. Premietajú sa filmy v 2D a 3D verzii.

Filmový klub seniorov 2015  v 3D multikine Golden Apple Cinema

Dávame do pozornosti aj Filmový klub seniorov 2015. FKS v multikine pripravili predovšetkým pre seniorov, ale vítaná je každá veková skupina. Vstupné na 2D filmy je 2€. Do programu sme zaradili aj projekcie filmov v technológii digital 3D. Cena vstupenky je 3 € .
Pravidelným divákom Filmového klubu seniorov ponúkame !!! VERNOSTNÝ BONUS !!!

Po predložení 4 vstupeniek (s cenou 2 € alebo 3€) na 4 rôzne filmové predstavenia FKS OD MÁJA 2015 obdržíte 5. vstupenku ZADARMO. :)

– FK Art Club

Alternatívna, nekomerčná filmová tvorba a jej klubová distribúcia má dnes v každej kultúrnej krajine svoje nezastupiteľné miesto.
Novovzniknuté kino Golden Apple Cinema v Liptovskom Mikuláši prináša svojim divákom nielen komerčné tituly, ale aj hodnotné filmové diela.
Pokračuje v tradícii  klubu náročného diváka, ktorý v tomto meste aktívne donedávna fungoval.

Členom filmového  klubu sa môže stať každý filmový fanúšik zakúpením ČLENSKÉHO PREUKAZU ASFK, ktorý stojí 3 € a platí jeden kalendárny rok vo všetkých filmových kluboch na Slovensku. Výhodou držiteľa členského preukazu je zvýhodnené zľavnené vstupné (po predložení preukazu) na všetky filmové projekcie FK.
Preukazy FK Art Club Golden Apple Cinema sú v predaji v pokladni kina.

Pozývame Vás zažiť dobrodružstvo spoločného pozerania filmu, vzájomného obohacovania sa rôznorodými názormi.
Poďte s nami vytvoriť komunitu nadšencov tematických filmov, ktoré nám pomôžu vidieť nevidené, počuť nepočuté a povedať nevypovedané či priblížiť (ne)tušené…

dsc_8096_1

Viac info nájdete na: www.gacinema.sk