16
jún

Bešeňová Fashion Opening

Pridané 6. 6. 2018
16. 6. 2018
19:00 - 23:00

Príďte otvoriť leto štýlovo v znamení exkluzívnej módnej prehliadky PARTY V 21. STOROČÍ.

Privítajte s nami letnú sezónu štýlovo. Prinášame Vám exkluzívnu módnu prehliadku na móle priamo nad termálnymi bazénmi prvého holistického hotela na Slovensku. Odhaľte s nami pestrosť a rozmanitosť tradičného folklórneho umenia, v kontexte moderného prejavu s umeleckými maľbami tvárí, ktoré vychádzajú z ľudových ornamentov tradičných folklórnych odevov. Jedinečný umelecký projekt má za sebou prezentácie v New Yorku, Ottawe, Bruseli aj v Olympijskom dome a teraz ho máte možnosť vidieť aj u nás vo Vodnom parku Bešeňová, odkiaľ zamieri do ďalších svetových metropol.

Okrem módnej prehliadky sa Vám predstaví aj originálne zoskupenie hudobníkov Cigánski diabli, ktorých spevácke vystúpenie v spojení s folklórnym prevedením Vám zaručia jedinečný zážitok. Celým večerom Vás prevedie moderátor Rastislav Sokol, známy aj z televíznej show Dobre vedieť. Nenechajte si ujsť módny večer v kruhu známych celebrít, ktoré sa predvedú na unikátnom móle na vode.

Od našich susedov privítame okrem iných aj Simonu Krainovú. Ako návštevník budete mať možnosť vybrať si PUBLIC vstup alebo sa zúčastníte aj na VIP After party v jedinečnom holistickom hoteli Galeria Thermal**** v kruhu známych celebrít a doprajete si nezabudnuteľný zážitok. Okrem hudby a príjemnej spoločnosti na Vás čaká jedinečná výstava obrazov spojená aj s krstom fenomenálneho obrazu z prostredia Liptova. Neváhajte a rezervujte si svoj vstup už teraz v predpredaji.

Liptov akcie udalosti lipovzije liptov zije Bešeňová Fashion Opening

Viac info