18
nov

Cestovateľský festival Cestou necestou

Pridané 9. 11. 2015
18. 11. 2015
18:00 - 21:00
1.mája 90/25, 031 01 Liptovsky Mikulas, Slovakia
Loading Map....

 Cestovateľský festival Cestou necestou po druhýkrát v Liptovskom Mikuláši. Čakajú na Vás 3 prezentácie = 3 rozdielne svety.

Program s fotkami: http://cestounecestou.sk/portfolio/2015-11-18-lmikulas/

18:00 Igor Lopašovský – Kuba za pár drobných
Je Kuba iba ďalšou drahou turistickou destináciou alebo je možné ju precestovať aj s rozpočtom pár eur denne? Ako sa vyhnúť drahým pasciam na turistov a spoznať reálnu Kubu? Lacná doprava, ubytovanie aj stravovanie sú viac ako reálne.

19:00 Martina Kolárovcová – Yunnan a Sichuan – zadné dvierka do Tibetu
Láka vás navštíviť Tibet, ale odrádzajú vás vysoké náklady a organizované cestovanie v skupinke? Máte radšej dobrodružstvo na vlastnú päsť? Dlhé stopovanie rozkopanými cestami, na ktorých zaručene nestretnete húfy turistov? Pohľady, ktoré budú dychberúce nielen svojou nadmorskou výškou ale aj krásou? Potom sú pre vás čínske provincie Yunnan a Sichuan tá pravá destinácia. Navštívte moju prezentáciu a ja vás prevediem svojou cestou po miestach, kde až 80 % populácie tvoria Tibeťania, ale tibetské výhľady, kultúru a pohostinnosť tam zažijete na 100 % 🙂

20:00 prestávka

20:15 Jana Bartovicová – Roadtrip po Novom Zélande
Fascinované prírodou sme sa rozhodli minúť posledné peniaze a ukončiť 9 mesiacov cestovania práve na opačnom konci sveta. Krajina tyrkysových jazier, sopiek a ľadovcov, s miestami, kde za deň stretnete tisíce oviec, ale žiadneho človeka. O tom, že na jar sa neoplatí plánovať si viacdňové prechody a niekedy ani program na ďalší deň. Mesiac v najlacnejšom aute a najmenšom stane, alebo aj ďalšie tipy, ako vidieť čo najviac a minúť čo najmenej.

Vstupné:
– dospelý: 5 eur
– zľavnený (študent, učiteľ, dôchodca): 4 eurá
Kapacita je limitovaná. Cena je rovnaká v predpredaji i na mieste. Predpredaj bude spustený čoskoro priamo v Central Perku

Máš záujem prezentovať na festivale budúci rok?
Formulár pre Vás: http://cestounecestou.sk/prezentuj/

Odkaz na FB event: https://www.facebook.com/events/940740802632790/