3
okt

CS:GO LIPTOV CUP PART 1.

Pridané 17. 9. 2015
3. 10. 2015
Celodenná
pánska 1, Ružomberok, Slovakia
Loading Map....

Organizátori turnaja pozývajú hráčov obľúbeného CS:GO na prvý ročník LIPTOV CUPu, ktorý sa bude konať v Ružomberku v pivárni Nové Korzo. Príď sám alebo v tíme piatich ľudí, zahraj si a môžeš vyhrať jednu z hodnotných cien

Registračný poplatok:

7€/osoba

Informácie pre hráčov:

1. Hrá sa štýl Competitive hry Counter Strike: Global offensive, tj. 5 vs 5. V prípade že nie ste tím ale jednotlivec, skúste sa na evente na facebooku spojiť s ďalšími hráčmi bez tímu, či sú ochotní sa s Vami vytvoriť tím. Nie je to podmienka, no pokiaľ nedokážete s niekým vytvoriť tím piatich, budete s ostatnými jednotlivcami losovať o zloženie tímu bez ohľadu na vek, rank a pod.
2. Bude sa hrať z vybraných máp: Dust2, Nuke, Overpass, Inferno, Cache a Mirage
3. V prípade registrácie dvoch tímov (10 hráčov) sa bude hrať každá zo šiestich máp jeden krát a hneď na to príde vyhodnotenie. V prípade remízy sa hrá posledná rozhodujúca mapa, ktorá sa vybere hlasovaním.
4. V prípade registrácie viacerých ako dvoch tímov sa upravia podmienky hry až pri kompletnom zrátaní tímov.
5. V miestnosti, kde sa turnaj bude konať budú len organizátori a samotní hráči. Psychická podpora kamarátov bude musieť ostať za dverami 🙂
6. Výpočtová technika na ktorej budú hráči hrať musí byť aj po skončení turnaja v rovnakom stave v akom k nej pred ním zasadli. V prípade poškodenia hradí hráč náhradu spôsobenej škody. Hráči sú povinný si priniesť klávesnicu, myš a slúchadlá.
7. Registrovaný hráč registráciou prehlasuje, že má vlastný Steam účet so zakúpenou hrou Counter Strike: Global Offensive.
8. Zvonenie na mobilných telefónoch by malo byť počas turnaja vypnuté.
8. Turnaj sa začína o 11:00, hráči sa musia dostaviť najneskôr o 10:00 kde im budú vysvetlené ešte raz tieto pokyny. Do 10:45 bude prebiehať príprava servera, prihlásenie do konta Steam a pripojenie herných komponentov hráčov (myš, klávesnica, slúchadlá)
9. Vyhrať môže len jeden tím. Všetkým piatim hráčov v tíme budú odovzdané vecné ceny v hodnote 300€. Pri vyhodnotení vypočítame finálny počet nahraných bodov každého hráča vo víťaznom tíme. Ceny budú odovzdané podľa počtu nahraných bodov celkovo. Najviac bodov = prvé miesto = najhodnotnejšia cena. Nik zo zúčastnených neodíde naprázdno.
10. Organizátor si vyhradzuje právo turnaj nahrávať kamerami. Záznam poslúži na zhotovenie finálneho videa z turnaja a zároveň na kľudný priebeh hry. V prípade konfliktu alebo iného problému počas turnaja môže poslúžiť aj ako dôkazový materiál. Nahrávať sa bude rovnako i hra samotná.
11. V cene registračného poplatku je zahrnuté aj základné občestvenie a nealko nápoj pre hráčov.
12. Turnaj nie je vekovo obmedzený, avšak v prípade výhry hráča, ktorý ešte nedovŕšil vek 15 rokov, budú ceny odovzdané jeho zákonnému zástupcovi tj. rodič.
13. Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel alebo informácií

Kontakt:

marketing@gigabit.in

FB udalosť