1
sep

Festival Tatra Flowers

Pridané 14. 8. 2017
1. 9. 2017 - 3. 9. 2017
9:00 - 21:00

TATRY ROZKVITNÚ UMENÍM A ZÁŽITKAMI

Festival Tatra Flowers rozozvučí naše najvyššie pohorie – Vysoké Tatry. Okrem hudby pripravujeme aj premietanie filmov a program pre rodiny.

NA KOHO SA MÔŽETE TEŠIŤ NA TATRA FLOWERS?

Krásnu prírodu rozvibrujú svojím umením SĽUK s programom Krížom-krážom vo veľkom amfiteátri v doskočisku mostíkov na Štrbskom Plese. Pod mostíkmi vystúpi aj Jana Kirschner. SĽUK a Janka pre vás pripravujú aj spoločné vystúpenie, ktoré vzniká špeciálne pre Tatra Flowers. Spoja sa v niekoľkých Janiných skladbách.

Vstupenky tento výnimočný program sú už v predaji na Ticketportal: http://bit.ly/SLUK_a_JANA

Vstup na všetky ostatné koncerty je pre návštevníkov Tatier úplne bezplatný.

Do Tatier zavítajú aj Mucha Quartet s Ivou Bittovou, Michal Matejčík, Katarína Máliková, Peter Lipa či svetovo uznávaný husľový virtuóz Dalibor Karvay.

Jazzovú sekciu pre nás vytvoril Boris Čellár. Môžete sa tešiť na Valér Miko Trio či Carpet Cabinet. Boris pre nás zahrá v projekte Lucia Lužinská & Boris Čellár Quintessence.

Spestrením Tatra Flowers bude aj Marina Zettl z Viedne, ktorá vystúpi so svojou skupinou Marina and the Kats na Hrebienku. Budete mať možnosť spoznať aj výnimočné hudobné nástroje hang drum a woodpack.

O filmovú sekciu sa postarajú dve veľké mená: Peter Hámor a Pavol Barabáš s osobnou účasťou. Medzi filmami zahrá Peter Luha.

KDE VŠADE TATRA FLOWERS ROZKVITNÚ? 

Štrbské Pleso, Skalnaté pleso, Popradské pleso, Hrebienok, Téryho chata, Starý Smokovec i Tatranská Lomnica – festival rozloží svoje pódiá na ôsmich miestach v Tatrách.

Tešíme sa na vás.

FB udalosť