3
feb

FULL MOON DINNER

Pridané 19. 1. 2015
3. 2. 2015 - 5. 2. 2015
18:00 - 6:30
Jasná, Demänovská dolina, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovakia
Loading Map....

Romantika nadovšetko! Aj tak by sa dala nazvať večera pri splne mesiaca, ktorú môžete zažiť začiatkom februára na Chopku. Horský vzduch, hviezdy a panoráma Tatier. Pokiaľ vás láka táto predstava, vyberte sa na neobyčajnú večeru v reštaurácii Rotunda pri splne mesiaca.

Vyvezte sa lanovkou a zažite neopakovateľnú večeru na vrchole Chopku počas magického splnu mesiaca.V reštaurácií Rotunda na Chopku máte možnosť prežiť jedinečný večer plný neopakovateľných momentov, vychutnať si krásy večernej oblohy a našich hôr.

Dobrodružstvo začína už pri lanovke, ktorá vás vyvezie po západe Slnka až na vrchol samotného Chopku. Reštaurácia ponúka panoramatický výhľad na Tatry, Liptov a Horehronie, pri ktorom si počas večera pochutíte na kulinárskej večeri formou päťchodového menu. 

Po gastronomickom zážitku si môžete spríjemniť večer na terase reštaurácie, kde je z výšky viac ako 2000 m.n.m jedinečný výhľad na krásy našich hôr. Na terase je k dispozícií ďalekohľad na sledovanie nočnej oblohy – splnu mesiaca a miliónov hviezd.

Večer vám spríjemni aj hudobné vystúpenie, pri ktorom sa budete cítiť ako v nebi.

 Kedy? 3. februára alebo 5. marca od 18. hod

Viac informácií a rezervácie v Infocentre Biela Púť:

+421 907 886 644, info@jasna.sk

A aké menu na Vás vlastne čaká? Odpoveď je jednoduchá – úžasné 🙂

FULL MOON DINNER menu