7
apr

GO ZUZU v Jasnej

Pridané 4. 4. 2018
7. 4. 2018
9:00 - 15:30
Demänovská Dolina 72, 031 01 Liptovsky Mikulas, Slovakia
Loading Map....

NAJÚSPEŠNEJŠIA SLOVENSKÁ LYŽIARKA VERONIKA VELEZ ZUZULOVÁ  SA SO SVOJOU FENOMENÁLNOU KARIÉROU ROZLÚČI V JASNEJ! SPOLOČNOSŤ JEJ BUDE ROBIŤ RODINA, PRIATELIA, LYŽIARKA PETRA VLHOVÁ, SPONZORI, A V NEPOSLEDNOM RADE JEJ FANÚŠIKOVIA, KTORÍ JU PO CELÝ ČAS PODPOROVALI.

Exhibičný paralelný slalom

7. apríla na Priehybe sa bude jazdiť divácky veľmi atraktívny paralelný slalom, ktorého hlavnou aktérkou bude ako inak Veronika Velez Zuzulová. Veronika vyzvala osoby, ktoré pre ňu veľa znamenajú, či už v súkromnom alebo profesionálnom živote. S každou z nich si zasúťaží medzi bránami paralel slalomu. Medzi jednotlivými jazdami sa môžete tešiť na zaujímavé rozhovory s Veronikou a jej hosťami, ktorými bude prevádzať výborný športový moderátor Slávo Jurko.

Vyhrajte miestenku v paralelnom slalome!

Veronika myslela aj na svojich fanúšikov a jednému z vás umožní si zajazdiť bok po boku paralelný slalom! Miestenku na paralelný slalom získate, ak sa zaregistrujete na Priehybe v deň konania preteku 7. apríla od 09.00 do 12.30. Pred pretekom vyžrebujeme jedného z fanúšikov, ktorý sa postaví na štart paralelného slalomu priamo s Veronikou. Šancu na jedinečný zážitok, ktorý sa už nezopakuje, má úplne každý! Do Jasnej sa určite oplatí prísť.

Autogramiáda Veroniky Velez Zuzulovej

Fanúšikovia Veroniky sa po odjazdení paralelného slalomu môžu tešiť na jej autogramiádu. Tá sa bude konať na Priehybe v čase od 14.30 do 15.30. Nezmeškajte príležitosť osobne sa stretnúť so skvelou slovenskou lyžiarkou a odniesť si domov cennú spomienku v podobe podpis karty, fotografie a najmä skvelého pocitu z osobného stretnutia s ňou.


Špeciálny lístok na Priehybu

V prípade ak nie ste lyžiar, a mali by ste záujem prísť na Priehybu podporiť Veroniku počas jej exhibičného paralelného slalomu, máte možnosť o zakúpenie pešiackeho lístka. Cena lístka je 14 eur a je platný na lanovku B3 Biela Púť plus A4 Twinliner a späť. Pešiacky lístok zakúpite v deň konania akcie na pokladni a infocentre na Bielej Púti.


GO ZUZU v Jasnej program

čas lokalita program
09:00 – 12:30 Priehyba Registrácia do súťaže o miestenku v paralel slalome.
12:30 – 13:00 Priehyba Vyžrebovanie výhercu miestenky v paralel slalome.
13:00 Priehyba Príchod Veroniky Velez Zuzulovej.
13:30 – 14:30 Priehyba Exhibičný paralelný slalom, zjazdovka 1a.
14:30 – 15:30 Priehyba Autogramiáda Veroniky Velez Zuzulovej.

Zdroj: https://www.jasna.sk/zazitky/eventy/go-zuzu-v-jasnej/