28
okt

Halloween show Tatralandia

Pridané 18. 10. 2017
28. 10. 2017
Celodenná
Ráztocká 21, 03105 Liptovský Mikuláš, Slovakia
Loading Map....

Zažite tropický raj v Tatralandii aj počas Halloweenskeho víkendu. Tematicky vyzdobený areál denne ponúka nezabudnuteľné zážitky: plávanie v čírej, či morskej vode pod palmami, jazdenie na toboganoch, surfovanie a to všetko spestrené Halloweenskymi dekoráciami a viac ako 50 sochami a výtvormi do veľkosti až 6 m.

Halloweenska show bude jedna veľká celodenná zábava a tento čarokrásny priestor bude javiskom pre 30 umelcov, ktorý Vám pripravia deň, na ktorý budete určite  s úsmevom dlho spomínať.

Oslávte s nami krstiny malého kostlivca Raffaelita ako sa patrí. Párty rozprúdi DJ Smrť (DJ LilJohn) a tanečné duo Kostry. Do rytmu zatancuje Xoana. Ladným pohybom vás priučí škola tancav muerte štýle. Zaspievate si s talentovanou superstaristkou Veronikou Danišovou. Skvostným divadelným líčením vás premeníme na nepoznanie. Pre všetky vekové kategórie sú pripravené šašovské kreácie šaša Matveja, kreatívne dielničky, bohatý animačný program, súťaže a mnohé ďalšie prekvapenia.

A tí z vás, ktorí si chcú odniesť pamiatku z podujatia a zúčastnia sa  krstín dostanú malé halloweenske prekvapenie!

Halloweensku večernú párty ste už zažili asi všetci. Príďte s nami prežiť netradičnú halloweensku zábavu za bieleho dňa. Začíname už o 12:30.

Vystupujú umelci a divadelníci z Divadelnej spoločnosti, Rozprávkového sveta, tanečníci Xoana a ich hostia.


Doplňujúce informácie:

  • Cena vstupu na podujatie je totožná s cenníkom počas bežnej prevádzky.
  • Halloweensky program prebieha od 12.30h do 19.00h počas bežnej prevádzky a nie sú zaň účtované dodatočné poplatky.
  • Program je vhodný aj pre rodiny s deťmi.

Viac info TUcsm_hshow_e0f7afc83d