29
sep

King of Kings 59

Pridané 2. 8. 2018
29. 9. 2018
19:00 - 23:00
Ráztocká , 03101 Liptovský Mikuláš, Slovakia
Loading Map....

NVR Gym Liptovský Mikuláš & KOK Fights v spolupráci s Aquaparkom Tatralandia a mestom Liptovský Mikuláš Vás pozývajú na piaty ročník turnaja v bojových športoch, prvý krát nielen na Liptove ale aj so Slovenskou premiérou pod svetovou značkou KING OF KINGS.
Čaká nás turnaj svetovej série KOK World Series, s poradovým číslom 59., kde sa proti svetovej elite kickboxu predstaví slovenská špička.
V 11 zápasoch sa okrem kickboxu môžete tešiť aj na zápasy v boxe, thajskom boxe a tiež vyraďovaciu pyramídu vo váhe do 71kg o postup do finálovej série. Z domácich fighterov sa do ringu postavia známe tváre ako Michal Gazdík, Filip Barák, Martin Oršuliak, Vladimír Konský a v ťažkej váhe nebude chýbať nik iný ako Martin Pacas.
Okrem domácich fighterov privítame v Liptov aréne slovenskú špičku v zložení Jozef Janotík z Banskej Bystrice, Samuel Hadzima z Popradu, z Nitry už dobre známy Štefan Meszaroš a Cyril Pažiný a tiež Ivan Bartek z Nového Mesta a mnoho iných. V jedinom ženskom zápase sa predstaví Andrea Tóthová zo Žiliny.
Tešiť sa okrem skvelých zápasov môžete aj na svetelnú a zvukovú show a sprievodný program.
Postupne Vám budeme pridávať dvojice, ktoré sa v tomto vynovenom a vylepšenom ročníku pobijú o svoje víťazstvá!
Vstupenky sú dostupné v predpredaji v NVR Gym Liptovský Mikuláš a na www.ticketportal.sk

FB udalosť