25
mar

Kraslicou na Chopok

Pridané 25. 3. 2016
25. 3. 2016 - 28. 3. 2016
Celodenná
Jasná, Demänovská dolina, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovakia
Loading Map....

Oslávte Veľkú noc trochu inak. V Jasnej vás na Chopok vyvezie obrovská kraslica s veselým animačným programom pre veľkých aj malých. Naše krásne ženy a dievčatá príde vyšibať Tatranec so svojimi kumpánmi a v reštaurácii Rotunda si užijete pravú veľkonočnú atmosféru v podobe folklórnej ľudovej hudby či tvorivých dielní pre najmenších.

Okrem toho vás na svahoch pod Chopkom stále čaká skvelá lyžovačka!


JAZDA OBROVSKOU KRASLICOU NA CHOPOK

25. – 28. MAREC 2016

Užite si jedinečnú príležitosť vyviezť sa na vrchol Chopka do výšky 2004 m n. m. obrovskou KRASLICOU plnou pestrého animačného programu. Každý deň môžete v kraslici zažiť niečo nové, neváhajte teda stráviť Veľkú noc ešte stále skvelou lyžovačkou na horách.

SKVELÁ JARNÁ LYŽOVAČKA

V Jasnej vládne stále skvelá lyžovačka. Na zjazdovkách na oboch stranách Chopku sú vynikajúce lyžiarske podmienky, užite si na svahoch príjemné jarné dni a privítajte s nami Veľkú Noc.

ULETENÁ ŠIBAČKA A OBLIEVAČKA S TATRANCOM

Aby boli naše ženy a dievčatá zdravé a krásne, nesmie chýbať poriadna šibačka a oblievačka. O tú sa priamo na hrebeni Nízkych Tatier v nedeľu 27. 03. 2016 a vo Veľkonočný Pondelok 28. 03. 2016 postará náš Tatranec. Takúto šibačku nikde inde nezažijete!

 

 

FOLKLÓRNE TRADÍCIE V 2004 M N.M.

Aká by to bola Veľká Noc bez tradičnej folklórnej skupiny?
Sviatočnú veľkonočnú atmosféru pri tónoch ľudoviek vytvorí folklórna ľudová hudba, ktorá sa nedeľu 27. 03. 16 v čase 9:00 – 15:00 postará o Vašu zábavu na Chopku v priestoroch Rotundy. Vychutnajte si najkrajšie výhľady na slnečnej terase reštaurácie Rotunda.

 

VEĽKONOČNÉ TVORIVÉ DIELNE V ROTUNDE

Máte už pripravené veľkonočné vajíčka pre kupačov? Ak nie, počas lyžovačky pri príjemnom posedenív Rotundea tónoch ľudovky, si ich môžete v nedeľu (27. 03. 2016) vlastnoručne pripraviť.

 

 

 

 

 

Zdroj: http://www.jasna.sk/zazitky/eventy/kraslicounachopok/