12
dec

MARTINA JAVOR

Pridané 9. 12. 2015
12. 12. 2015
19:30
Námestie Osloboditeľov 1, 031 01 Liptovsky Mikulas, Slovakia
Loading Map....

Martina funguje aj s kapelou od roku 2008. V súčasnosti sa stabilizovala v zostave Martina Javor (spev, gitara), Peter Bulík (elektrická gitara), Miloš Bulík (basgitara) a Ľuboš „Ežo“ Ambrozai (bicie) a v sobotu 12. decembra si ich aj Vy môžete vypočuť v priestoroch kultúrneho centra Diera do sveta.
Nový album White Lies Covered Eyes predstavila Martina Javor v apríli 2015. Originálny zvuk albumu dodávajú aranžmány hudobných producentov Matúša Širokého a Maroša Hečka, autorkou hudby a textov je Martina Javor. Album zachytáva aj staršie obdobie, ale väčšinu skladieb tvoria práve nové skladby, ktoré vznikli v Londýne a krátko po návrate z Anglicka. Martina Javor absolvovala rôzne festivaly ako Pohoda, Grape, Waves, FLAAAM, atd. V decembri 2015 predskakuje Martina francúzskej speváčke ZAZ na bratislavskom koncerte.

Martina Javor

„Martina Javor sa vymedzuje nielen od stredného hudobného prúdu, ale aj od alternatívy a už od začiatku kariéry si vytvára vlastnú líniu, v ktorej sa nebojí vyjsť s kožou na trh. Definuje si žáner vlastného elektronického pesničkárstva, ktoré môže občas pripomínať Britku Dido, ale môžeme byť len radi, že sa nebojí s hudbou viac experimentovať. Vyzerá to tak, že staviť na autentickosť už od začiatku sa jej oplatilo.“ zdroj Hudba.sk

VSTUPNÉ: 

študenti a nezamestnaní – 4 €

pracujúci – 5 €

VIAC INFO: FB

UKÁŽKA: