21
jún

Podujatie Ekofilmárik a Tatranskí rytieri

Pridané 20. 6. 2018
21. 6. 2018
9:00
Demänovská dolina 71, 031 01 Liptovský Mikuláš, Slovakia
Loading Map....

Radi by sme Vás pozvali na podujatie pod názvom Ekofilmárik a Tatranskí rytieri, ktoré sa uskutoční 21.6.2018 a to od 9:00 do 15:00 hod. v Hoteli Grand*** Jasná.

 

Jedinečné podujatie Ekofilmárik a Tatranskí rytieri je vyvrcholením súťaže spojené so slávnostným vyhlásením výhercov.

Tešíme sa účasti žiakov takmer z celého Slovenska, ktorí si užijú nezabudnuteľný program plný zábavných ekoaktivít, premietania najlepších súťažných videí, ktoré sami vytvorili. Počas dňa ich bude sprevádzať Andrej Bičan, zabaví ich predstavenie Miroslava Kasprzyka, môžu sa tešiť na darčeky, skvelú zábava a veľa inšpirácie.

 Do druhého ročníka projektu Tatranskí rytieri sa zapojilo viac než 200 tried a teda viac ako 5000 žiakov základných a stredných škôl, ktoré nás svojou aktivitou prekvapili. Zaslali nám veľké množstvo originálnych výtvarných diel, audiovizuálnych videí a realizačných projektov na tému Príroda nám, my prírode. Triedy splnili súťažnú aktivitu Ekohliadku, kde pomáhali našej prírode. Toto všetko stihli mladé kolektívy len za necelý školský rok – i takýmito malými krôčikmi vedieme mladšie generácie k ekologickému mysleniu a osvojeniu si základných informácií o prírode.

Garantom projektu je Metodicko-pedagogické centrum a partnerom projektu je spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s.

V prípade, že i Vy patríte k priateľom životného prostredia a chcete šíriť túto osvetu, budeme radi vašej osobnej účasti na vyhodnotení projektu. Ak by ste si však nenašli priestor, prosíme aspoň o šírenie tejto správy prostredníctvom Vašich mediálnych sietí. Za Vašu pomoc vopred veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na stretnutie na podujatí.

 Liptov akcie udalosti lipovzije liptov zije ekofilmarik tatranski rytieri