5
jan

POME NA HORY

Pridané 2. 1. 2018
5. 1. 2018 - 6. 1. 2018
21:00 - 3:00
JASNÁ, Demänovská Dolina 72, 031 01 Liptovsky Mikulas, Slovakia
Loading Map....

EXLUZÍVNY KONCERT DUA ŠANIEL A SUE V JASNEJ!

Prídite si vypočuť obľúbené piesne a dobre sa zabaviť
do skvelo ozvučeného klubu HAPPY END.

21:00 – 23:00 Dj Šaniel: FromA4Z
23:00 – 00:00 ŠANIEL a SUE Live

Koncert známeho repera Alexandra Petržalského a Sue King, speváčkou, s folkovým cítením, ktorá spevom pekne kontrastuje s chytľavými, inštrumentálkami. Koncert začína reggae piesňami a postupne prechádza a zrýchľuje cez dub, dancehall až po tanečné pecky.

www.sanielasue.sk

DOWNLOAD ALBUM:
https://sanielasue.sk/downloads/

ŠANIEL a SUE
Hudobná dvojica, ktorá spája pohodové reggae, dancehall a rub a dub style s prvkami slovenského hudobného folklóru.

ALEXANDER PETRŽALSKÝ a.k.a Dj Šaniel,
je raper, spevák a DJ. Prioritou v jeho tvorbe sú hudobné žánre ako hip-hop, reggae, dancehall a balkan. Je s ním spojená kapela DHZ, v minulosti Da Húúlz či skupina Kostramosta Tlupa. Oficiálny sólový album Neštandardný občan vydal v roku 2010. V súčastnosti pôsobí v Štúdio Konečná soundsystem. V roku 2012 vydali pod týmto labelom album DHZ – Misia sveta, ktorý je stále na stiahnutie na webe alexanderpetrzalsky.sk. Sám o sebe hovorí, že je neštandardný občan a zároveň chalan priamo z Petržalky, ktorého cestou je hudba.
viac info:

www.alexanderpetrzalsky.sk
https://www.facebook.com/alexander.saniel.petrzalsky
https://soundcloud.com/alexander-petrzalsky

SUE KING
speváčka, ktorá sa hudobne neškatuľkuje. Venuje sa jazzu, šanzónu, muzikálu, folku a spolupráca so Šanielom jej otvorila dvere do hudobných žánrov ako hip-hop, reggae a r´n´b. Píše vlastné texty a skladá k nim hudbu. Pôsobí v ďalších dvoch hudobných zoskupeniach, a to hudobný projekt s gitaristom Karolom Kompasom (folk/šanzón) a ako hosť v bubnovej kapele Campana Batucada. Hudba a spev je pre ňu spôsob ako sa vyjadriť, ako prijímať a dávať energiu, cesta k ľuďom a novým zážitkom.
viac info:

https://soundcloud.com/zuzkakral

FB udalosť