26
sep

RED BULL RAPIDS 2015

Pridané 21. 5. 2015
26. 9. 2015
Celodenná
nábrežie doktora aurela stodolu, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovakia
Loading Map....

Prúdom Váhu sa nesú chýry. Red Bull Rapids bude opäť? Každá dobre informovaná kačica potvrdí, že je to pravda. Po druhýkrát sa na Slovensku koná tento výnimočný adrenalínový vodný šport pre odvážnych.
Vtedy, pred tromi rokmi, v Čunove sa stretli všetci srdcom kapitáni, tajní piráti, záchranári, plavčíci, kutilovia a šikovníci rôzneho druhu. Teraz ich zvolávame znovu, aby zostavili posádku, postavili loď a zdolali 400 m rieky Váh s eleganciou a štýlom, ktoré ohúria porotu.

Každý kreatívny a aktívny človek so zmyslom pre humor si v septembri 2015 môže zmerať mieru svojej odvahy, keď bude čeliť liptovskému kanálu na vlastnom plavidle s podporou svojej družnej posádky. Najdlhšia rieka Slovenska, Váh, sa bude snažiť dokázať, že je rovnako mocná ako je dlhá.

7f5bd93270_Red-Bull-Rapids_PaTaket

Je nevedecky dokázané, že každý z nás má v sebe túžbu poraziť ostatných a zažiť svojich 15 minút slávy. Zlatú rybku, ktorá by ti tú slávu pomohla získať, zrejme nechytíš, ale chytiť sa môžeš šance stať sa vychýreným kapitánom. Či už ti bol vzorom Pepek Námorník, alebo si chcel byť ako Mitch Buchannon (čítaj Mič Bjukenen), neváhaj a ako prvé sa zaregistruj.

Námorná bitka počas Red Bull Rapids 2012 bola síce pamätná, no je len na tebe, čo predvedieš v Areáli Vodných Športov v Liptovskom Mikuláši a či sa zapíšeš večným tušom do lodnej knihy Red Bull Rapids 2015. Možno budeš súperiť s Jackom Sparrowom, alebo svojou kreativitou prebudíš ducha Krištofa Kolumba. Je to celé na tebe! Kormidlo budeš mať vo svojich rukách. Nastal čas črtať skice svojich korábov!

26a2141c5a_Red-Bull-Rapids_EiffelBoat

Prihlás svoj tým do 30.júna a príď sa zabaviť na skvelú akciu! 🙂 Večer sa samozrejme nezaobíde bez skvelej afterpárty! Viac informácií môžete nájsť na http://www.redbullrapids.com/sk.

Promo video si môžete pozrieť tu:

http://www.redbull.com/sk/sk/stories/1331723669711/red-bull-rapids-2015-liptovsky-mikulas

#NeseďDomaUžívajLiptov

Zdroj: http://www.redbullrapids.com/