31
dec

Silvester párty s Egom

Pridané 9. 8. 2018
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019
20:00 - 4:00
Ráztocká 21, 03105 Liptovský Mikuláš, Slovakia
Loading Map....

Tropický Silvester v Tatralandii je odviazaná párty v bazénoch
s pestrým programom a exotickými drinkami v bazéne, na ktorú sa nezabúda.

Užite si poslednú noc v roku netradične – v trópoch! Tatralandia 31. 12. 2018 pripravila veľkolepú párty na oslavu konca roka. Zažite pravú silvestrovskú atmosféru a oslávte príchod nového roka v bazénoch či na tobogánoch. Veľkolepým vyvrcholením starého roka bude vystúpenie speváka EGA, ktorého hity si môžete vychutnať priamo z bazéna.

Silvester v Tatralandii prepojí netradične priestor na oslavu Silvestra – bazény, tobogány a sauny – s pestrými vystúpeniami tanečníc Vivas dance group, skvelým DJ-om Martinom Cehelským, ktorý vytvorí pravú párty atmosféru, a k tomu všetkému neodmysliteľne patrí obľúbená tombola a samozrejme pravý silvestrovský ohňostroj!

Silvester párty sa uskutoční v obľúbenej Tropickej časti – Tropical Paradise, kde sa budete cítiť ako v raji. Budete obklopení exotickými palmami, vychutnáte si miešané drinky priamo v bazéne, prípadne si môžete zašnorchlovať s rybičkami alebo si zaplávať v slanej morskej vode. Ak hľadáte niečo adrenalínovejšie, bude pre vás predĺžená otváracia doba Surf Waves Tatralandia a môžete surfovať na vlnách Tatralandie s našimi inštruktormi. Alebo sa môžete dosýta vysaunovať v našom Keltskom saunovom svete.
Viac info TU
Liptov akcie udalosti lipovzije liptov zije silvester tatralandia ego 2018