16
dec

SIMA MARTAUSOVÁ & BAND

Pridané 7. 12. 2015
16. 12. 2015
18:00
Tranovského, Liptovský Mikuláš, Slovakia
Loading Map....

Vynikajúca správa pre všetkých fanúšikov speváčky Simy Martausovej. Jeden z jej koncertov jesenného turné Na pravom poludní Live 2015 odohrá so svojou kapelou aj v Liptovskom Mikulaši.

Sima Martausová sa na nové turné vydáva po veľmi úspešných posledných dvoch rokoch, počas ktorých okrem viacerých koncertov vydala album Dobrý deň, to som ja (2013), ktorý sa stal platinový, a album Na pravom poludní (2014), ktorý sa stretol s veľmi priaznivými ohlasmi a za krátku dobu tiež dostal punc platiny.

Jeden plagát pri vstupe do Ateliéru Babylon stačil na to, aby Sima Martausová už tri týždne dopredu kompletne vypredala svoj bratislavský vianočný koncert, ktorý sa konal 19. decembra 2014. Nebol jediný. Vypredané koncerty boli aj v historickej radnici v Košiciach, v kine Scala v Prešove, v Blue Note v Novom Meste nad Váhom, v Starom divadle Karola Spišáka v Nitre, Piano Clube Trenčín, Dome odborov v Žiline atď. Fanúšikovia si mohli vypočuť piesne znového autorského albumu Na pravom poludní, ako aj staršie piesne z jej debutového CD.

Sima Martausová so svojou kapelou odohrala v roku 2015 už množstvo samostatných koncertov a vystúpila na rôznych festivaloch. Veľký úspech dosiahla na koncertoch v Prahe. Koncom júna účinkovala ako špeciálny hosť na vypredanom koncertnom krste CD Anat Život Není Tomáša Klusa vo Svojšiciach.

Vo februári 2014 Zväz autorov a interpretov populárnej hudby udelil Sime a jej kapele cenu Objav roka 2013. V hlasovaní na hudba.sk získali tiež cenu Objav roka 2013 a Albumroka 2013 – s albumom Dobrý deň, to som ja. Pieseň Dobrý deň, to som ja si vybrali autori seriálu RTVS Tajné životy ako ústrednú pieseň. Simu Martausovú ako hudobného hosťa do svoju talkshow, ktorá sa uskutočnila v marci 2015 v Manchesteri a Londýne, pozval Jan Kraus.

Vstupné: 

10 € predpredaj

12 € na mieste

Rezervácie 0948/196 936