Celodenná
Futbalové ihrisko, Liptovský Ján, Slovakia
Loading Map....

Zažijete kopec zábavy a veselých zážitkov so športovcami, autogramiádu a jedinečnú možnosť získať exkluzívne športové doplnky zo súkromnej zbierky slovenských športových hviezd.

Pre deti bude pripravených mnoho atrakcií, pri ktorých sa nebudú určite nudiť. Chýbať nebude skákací hrad, trampolína, maľovanie na tvár a taktiež si deti budú môcť zmerať svoje skúsenosti s hokejkou, kde im tréneri pripravia mnoho súťaží.

Na tehelnom poli TJ Štart odpískame zápas o TALENT CUP presne o 14.00. Tímy v hviezdnom obsadení slovenských športovcov si zahrajú 2 polčasy po 20 minút.

Podujatie ma športovo zábavný charakter. Pôjde o exhibičný zápas vo futbale medzi slovenskými športovými hviezdami a Mikulášskymi hokejistami. Víťaz zápasu získa TALENT CUP – putovný pohár. Po futbalovom stretnutí bude pokračovať špeciálna dražba (aukcia) exkluzívnych osobných predmetov a vecí športových hviezd, s ich podpismi. Výťažok z aukcie poputuje na podporu rozvoja mládežníckeho hokeja v regióne. Podujatie ukončí tretí ročník festivalu ľudovej hudby Svätojánsky Grif.