30
mar

Veľkonočný ostrov Tatralandia

Pridané 8. 3. 2018
30. 3. 2018 - 2. 4. 2018
Celodenná
Ráztocká 21, 03105 Liptovský Mikuláš, Slovakia
Loading Map....

Jedinečná Veľká noc na Veľkonočnom ostrove, k tomu teplota ako v trópoch, more vody a zábavy, tvorivé dielne či animácie pre všetkých? Toto všetko si môžete užiť v Tropical Paradise Tatralandia od 30. 3. – 2. 4. 2018.

Veľkú noc na Veľkonočnom ostrove môžete zažiť jedine v Tatralandii. Pri teplote, ktorá neklesne pod 30°C, sa nechajte uniesť atmosférou Veľkonočného ostrova plného zábavy, dobrodružstva a rozmanitých aktivít.

Čakajú na vás veľkonočné súťaže pod palmami, hľadanie vajíčok, exotická hudba, zábava v rytmoch veľkonočnej Hula hula tancovačky, ale aj potápanie v koralovom útese. Pre všetkých máme pripravené kreatívne dielne s maľovaním vajíčok, drahokamov a rozličnými hrami s ananásmi či banánmi. Nebude tiež chýbať vedomostná hra Nájdi stratený ostrov, pri ktorej si spoločne potrápime hlavy.

Surférsky raj Surf Waves Tatralandia hlási ideálne podmienky na surfovanie na neskrotných vlnách, na ktorých sa môžu vyblázniť aj tí najmenší od 4 rokov pod dohľadom skúsených inštruktorov. Príjemný relax a oddych počas Veľkej noci Vám poskytnú exotické wellness procedúry a pre dokonalé potešenie si vychutnajte tropické drinky priamo z bazéna.

Okrem toho, už sa nemusíte báť oblievačky. Veď čo môže byť lepšie, ako stráviť dobrodružnú Veľkú noc v teple a v plavkách?

Tešíme sa na vás!

Viac info

velkonocny ostrov liptovzije aquapark tatralandia