Loď Mara – Leto plné zážitkov

Pridané 6. 6. 2016

LOĎ MARA – Objavte s nami krásy Liptovského kraja z pokojnej hladiny Liptovskej Mary, vytvárajúcej nádherný kontrast veľkej vodnej plochy s drsnými horami.

Podnikaniu v oblasti cestovného ruchu sa venujeme od roku 2000. Voda a aktivity na nej nás očarili natoľko, až sa to prejavilo aj výberom oblasti nášho podnikania.  Začiatky nášho podnikania sú spojené s raftingom a splavom riek. V roku 2008 sme boli spoluzakladatelia spoločnosti RAFTING ADVENTURE. K raftingu neskôr pribudli ďalšie outdoorové aktivity a organizovanie firemných akcií a hier. Od roku 2013 ponúkame aj vyhliadkové plavby po Liptovskej Mare.

kolaz s logom small

NAŠA PODNIKATEĽSKÁ FILOZOFIA

Sme rodáci z Liptova (ktorý nám učaroval svojou krásou) a plánujeme v tomto regióne zostať a tiež tu vychovávať  naše deti. Preto sa snažíme naše služby robiť čo najlepšie bez vidiny rýchleho zisku, tak aby bolo naše podnikanie dlhodobo udržateľné. Neustále sa snažíme zvyšovať kvalitu našich služieb a našim cieľom nie je prioritne finančný zisk, ale hlavne spokojný zákazník, ktorý sa rád vracia.

lodmara jesen 1small

Zober vínko, plavky, prípadne občerstvenie a objednaj si celú loď len pre seba 🙂 Ponúkame širokú ponuku výletov ako napríklad plavbu s obedom na Dechtároch, romantické plavby, či kúpanie z lode 🙂

lodmara27 small

Liptovská Mara si vďaka svojej veľkosti  právom zaslúži prívlastok – Slovenské alebo Liptovské more. Liptovská Mara je pomenovaná podľa zaniknutej obce Liptovská Mara, ktorá bola spolu s ďalšími obcami zaplavená pri stavbe nádrže. Z obce sa zachoval iba gotický kostolík, ktorý sa nachádza v lokalite Havránok. Liptov je nádherný v každom ročnom období.

lodmara2

Pravidelné okružné plavby sú dostupné v mesiaci JÚN každý víkend a počas letných prázdnin (JÚL a AUGUST – od 1.7. do 31.8.) denne. Loď MARA premáva v pravidelných intervaloch každú 1 hodinu a 15 minút. Plavby sú vhodné pre všetky vekové kategórie a najmä rodiny s deťmi. Samotná plavba trvá 1 hodinu. Na nalodenie a vylodenie máte 15 minút. Plavíme sa na trase: Trnovec, Dechtáre, Marský kostolík, Havránok a späť!

lodmara

Výhliadkovými plavbami však ešte ani zďaleka nekončíme! Liptov ponúka aj množstvo adrenalínových aktivít ako sú rafting, splavy riek, paintball a iné… Tieto aktivity Vám radi sprostredkujú profesionáli v agentúre RAFTING ADVENTURE, s.r.o.  v Liptovskom Mikuláši na Areáli vodného slalomu.

rafting avs 5small

Naviac Vám ponúkame ďalší typ zábavy v podaní Adventure golfu! Jedná sa o novú a príjemnú zábava pre celú rodinu, ako aj o obľúbený rekreačný a profesionálny šport. Je to v podstate klasický golf zmenšený do veľkosti minigolfových dráh. Veľkosť dráh je však jediné, čo má tento druh športu spoločné s minigolfom, pretože spôsob hry je úplne odlišný. Na dráhach Adventure golfu sú rôzne nerovnosti, vyvýšeniny, kamene a piesočné bunkre. Hrá sa na umelej golfovej tráve a hráči počas hry môžu alebo skôr musia chodiť po dráhach. Hrá sa s golfovými palicami určenými na putovanie alebo minigolfovými kladivkami a golfovou loptičkou.


golf

Viac info nájdeš na: http://www.lodmara.sk/

Tel.: 00421 917261274

Email: info@lodmara.sk

 

POZOR JE TU SÚŤAŽ!!! SPLŇTE JEDNODUCHÉ DVA KROKY A VYHRAJTE NASLEDUJÚCE CENY:

1.cena – Voľná vstupenka na výhliadkovú plavbu ľoďou po Liptovskej Mare pre 2 osoby
2.cena – Voľná vstupenka na Adventure golf na areále vodného slalomu v L.Mikuláši pre 2 osoby
3.cena – Rafting pre dve osoby na kanáli v L. Mikuláši 

Výhercovia súťaže:

  1. cena – Ján Húsenica
  2. cena – Ľubica Kertesz
  3. cena – Martina Machovcová

Výhercovia budú kontaktovaní správou na FB. Odporúčame si preto pozrieť aj správy v zložke „Ostatné“. V mene portálu LiptovŽije.sk všetkým GRATULUJEME 🙂