TÁBORY DEŤOM

Pridané 5. 6. 2018

Hurá, leto sa blíži! Všetky deti sa už nevedia dočkať. Ale vy, mamičky, určite riešite klasicky problém – ako vyplniť ich čas počas letných prázdnin? Ideálne aj na niekoľko dní. Skvelá voľba sú určite pobytové letné tábory, školy v prírode, denné letné tábory a podobné aktivity, ktoré deti nie len zabavia, ale aj poučia. A spomienky na tieto výlety a dobrodružstvá im zostanú v pamäti ešte veľmi dlho.

Lenže ako vybrať vhodný typ tábora alebo letnej aktivity? Klasická cesta je jasná. Mamičky sadajú za počítač a gúglia a gúglia, obiehajú miestne centrá voľného času a školy a zháňajú všetky dostupné informácie, aby svojim deťom vybrali to najlepšie. Je to zdĺhavý proces, ale čo neurobíme pre svoje deti, však? My sme pre vás našli skvelú alternatívu tohto zdĺhavého procesu. Tabory-detom.sk!  Tento nový online portál  vám ušetrí peniaze ale hlavne kopec času. Všetko vyriešite na pár klikov a v pohodlí vášho domova.

Tabory-detom.sk porovnáva ceny detských táborov, škôl v prírode, pobytových táborov a iných detských aktivít. Hlavnou myšlienkou online portálu je zjednotiť a zjednodušiť výber detských aktivít pre rodičov a nájsť tú najvýhodnejšiu cenu danej aktivity na trhu. Popri tom však poskytuje aj cenné rady, na čo si dať pozor pri výbere tábora alebo čo deťom do tábora zbaliť.

 „Ide o novinku na slovenskom trhu. Tabory-detom.sk je online porovnávač cien detských táborov a iných aktivít. Pomáhame vám porovnať si ceny pobytových a denných táborov na Slovensku na základe vami zvolených kritérií.“ hovorí autor myšlienky Jozef Ďurček. A dodáva: Sme rodičia a riešime každý rok tú istú otázku – čo s deťmi v lete? Existujú rôzne portály, ktoré porovnávajú ceny rôznych produktov, dovoleniek a ubytovaní, prečo nepriniesť niečo, čo pomôže rodičom práve s touto dilemou? A tak sme sa rozhodli spustiť portál, ktorý bude porovnávať ceny detských táborov.“

Webový portál tabory-detom.sk je koncipovaný ako formulár, kde záujemcovia zvolia požadovaný typ pobytu, vek dieťaťa, miesto, typ ubytovania, termín a ďalšie informácie ako napríklad tričko pre dieťa k pobytu alebo fakultatívny výlet v cene tábora a podobne. Po zadaní parametrov sa vám vo výsledkoch porovnania v riadku pre každý turnus zobrazia dve sumy. Jedna cena, za ktorú môžete konkrétny turnus kúpiť u organizátora, a potom cena prepočítaná na jeden deň. Organizátori pobytových táborov majú totiž v ponuke turnusy s rôznou dĺžkou pobytu. A preto portál prepočíta ceny táborov na rovnakú dĺžku trvania, aby bolo možné ceny jednoducho porovnať.

Hlavné výhody porovnávača cien tabory-detom.sk výstižne zhrnul konzultat portálu Jozef Ďurček: „Všetko nájdete rýchlo, jednoducho a prehľadne na jednom mieste. Detské tábory sú logicky zoradené od najlacnejšieho po najdrahší, čo napomáha jednoduchému výberu. A môžete si byť istý, že ste vybrali to najvhodnejšie a za najlepších podmienok.“

Takže milí rodičia nikam viac netreba chodiť, nič viac zisťovať, všetko nájdete na tabory-detom.sk. Prajeme príjemné a veselé prázdniny.

ODKAZ NA PORTÁL