30
nov

Adrenalin Film Festival 2017 Liptovský Mikuláš

Pridané 29. 11. 2017
30. 11. 2017 - 1. 12. 2017
18:30 - 22:30
Kamenné pole 4449/3, 031 01 Liptovsky Mikulas, Slovakia
Loading Map....

🎬🎬🎬 Adrenalin Film Festival sa po minulom roku opäť vracia aj do Liptovského Mikuláša čoby kolísky adrenalínových športov 🙂 Vybrali sme to najlepšie z bratislavskej edície a návštevníci sa tak môžu pripraviť na 5 filmových premiér plných freeskiingu a snowboardingu od svetových produkcií ako Teton Gravity Research, TransworldSNOWBOARDING, 686 a ďalších. Popisky k filmom ako aj trailery nájdete nižšie.🎬🎬🎬

Vstup na jednotlivé projekcie – 4€
Pri kúpe 3 vstupeniek na rôzne filmy je 4 vstupenka zdarma.

PROGRAM:
30.11. – 18:30 🎿 FREESKIING
Rogue Elements (Teton Gravity Reserach, USA, 73min,SJ titulky)
Trailer: http://bit.ly/2eAe6Gf
Minulý rok sme na našom festivale predstavili film Tight Loose a na premietaniach v Bratislave či Viedni bolo vždy takmer vypredané. Skvelé obsadenie, street, veľké hory, divácky zaujímavý mix freeskiingu a snowboardingu robím film atraktívnym pre všetkých. Účinkujú: Jeremy Jones, Ian Mcintosh, Sammy Carlson, Dane Tudor, Clayton Villa a mnoho ďalších.

30.11. – 20:30 🎿FREESKIING
Elbrus (Eye of the Storm Production, FR, 67min)
Trailer: http://bit.ly/2z9vpqn
Vo filme Elbrus vás pozývame na francúzsku freeski expedíciu na horu Elbrus, najvyššiu horu Európy (5642m). Skúsení lyžiari Thibaud Duchosal and Lucas Swieykowski vám predstavia tento kúzelný kus sveta so všetkými jeho nástrahami. Film vyhral ocenenie festivalu Cote d’Azur Film Festival (FICTS) v septembri.

1.12. – 18:30 🏂 SNOWBOARDING (1 premietací blok = 2 filmy)
Cosa Nostra (Arbor Snowboards, USA, 32min)
Trailer: http://bit.ly/2hXSJDo
Cosa Nostra je prvým „celovečerným“ filmom od Arbor snowboards. Po premiére filmu vo Venice prinášame tento film aj k nám na Slovensko a uvidíte v ňom známe ako aj menej známe tváre ako napr. Bryan Iguchi, Mark Carter, Marie-France Roy, Frank April, Scotty Vine, Erik Leon a veľa ďalších.
Arcadia (TransworldSNOWBOARDING, USA, 46min)
Trailer: http://bit.ly/2iZw4qK
Každý rok je pre nás premiéra nového filmu od TWS takým malým sviatkom. Vždy je to the best of the best, super kamera, výborné výkony a non-stop akcia. Tento krát to nebude iné a sme radi, že po minuloročnom filme Origins možeme k nám priniesť aj Arcadiu. Účinkujú: Halldór Helgason, Alek Oestreng, BYND X MDLS, Victor Daviet, Jesse Paul, The Manboys, Jordan Small, Victor De Le Rue.

1.12. – 20:30 🎿🏂 FREESKIING & SNOWBOARDING
Supervention II (Field Productions, NOR, 110min)
Trailer: http://bit.ly/2z9hdOb
Film Supervention II má až 110 min práve preto, že v ňom uvidíte takmer celú súčasnú severskú ski a snowboard scénu. Vo filme vystupujú legendy ako Terje Haakonsen, Aksel Lund Svindal či mladé talenty ako napr. Jesper Tjäder či Marcus Kleveland.

Partneri festivalu: Radio_FM, BIKER magazinee, Na Hranee, Nadácia ZSE, Excelent, Boardlife.sk, Windsurfer & Kitesurfer magazine, Hangair, Alpis Tour, SNOWBOARD ZEZULA, CITYLIFE.SK, in.ba, Multikino Golden Apple Cinema – Liptovský Mikuláš Hlavným partnerom festivalu je značka Suzuki Slovakia.

Vizuál pripravil Bass(T)art alias Juraj Serwo Hubinsky. Ďakujeme!