15
jún

Bešeňová Fashion opening 2019

Pridané 30. 5. 2019
15. 6. 2019
20:00 - 23:30
Bešeňová 136, Bešeňová, Slovakia
Loading Map....

Nenechajte si ujsť exkluzívnu módnu prehliadku na jedinečnom móle nad vodou. Medzinárodná módna prehliadka nad termálnymi bazénmi prvého holistického hotela na Slovensku. Už tretí ročník sa bude niesť v duchu filmového večera, kde sa predstavia módni návrhári ako Nicollas Berenique, Eva Vontorová, Kinga Krool, Ida Sandor & Helmst design versus Nela Slováková a Noemi Braz. Samozrejme nebude chýbať ani kolekcia plaviek a dokonca navrhnutá exkluzívne pre Vodný park Bešeňová.

Hlavnou hviezdou celého večera bude určite Andrea Verešová, ktorá bude exkluzívne pre Bešeňovú predvádzať aj plavky. Týmto výnimočným večerom nás bude sprevádzať Mária Čírová s jej známymi hitmi ako Unikát, Búrka a Slobodná, a celým večerom nás už tradične prevedie moderátor Rastislav Sokol, známy aj z televíznej show Dobré vedieť. Nenechajte si ujsť módny večer v kruhu známych celebrít, ktoré sa predvedú na jedinečnom móle na vode.

V ponuke sú dva druhy vstupov:

PUBLIC vstup – 15€/osoba. Začiatok o 20:00 hod. Na exkluzívnom móle na vode sa predvedie 6 módnych návrhárov. Čakajú na Vás známe mená ako Andrea Verešová, Eva Cifrová, Mirka Partlová, Mária Čírová, Oliver Oswald a ešte ďalší. Vstupenka na módnu prehliadku bez AFTER party.

VIP vstup – 39€/osoba. Začiatok o 19:00 hodine v Lobby Hotela Galéria Thermal****. Cena zahŕňa vstup na otvorenie vernisáže Karin Hlavatej v hoteli Galéria Termal**** Bešeňová. Následne o 20:00 začína exkluzívna módna prehliadka na jedinečnom vodnom móle. After party s DJ a známymi celebritami.

FB udalosť