15
dec

NATASCHA WRIGHT & ALFRED MCCRARY: EXKLUZÍVNY VIANOČNÝ KONCERT

Pridané 14. 12. 2015
15. 12. 2015
18:00
A. Bernoláka 1397/1, Ružomberok, Slovakia
Loading Map....

Pozývame vás na exkluzívny vianočný koncert nemeckej speváčky Natasche Wright s klaviristom a skladateľom Alfredom McCrarym.

Repertoár koncertu budú tvoriť najväčšie svetové hity, svetoznáme balady, vianočné piesne z celého sveta, vianočné koledy a gospelové piesne, ktoré umocnia osobitú vianočnú atmosféru celého koncertu.

Toto podporí aj špeciálna scéna, kvalitný zvuk a hra svetiel.

Bez názvu - 1
Natascha Wright (GER): Charizmatická speváčka je líderkou projektu AMERICAN DIVAS a taktiež členkou dance -popovej formácie La Bouche. Na svojich vystúpeniach Natascha budí pozornosť nielen svojim zovňajškom a jedinečnou charizmou, ale hlavne fantastickým hlasom, vďaka ktorému ju mnohé odborné hudobné časopisy zaradili medzi svetové popové divy.
Stala sa nenahraditeľnou vokalistkou na koncertoch zvučných mien ako Stevie Wonder, Chris Rea, Ray Charles, Janet Jackson, Michael Jackson, Whitney Houston, Michael Bolton, či Mariah Carey a ako hosť absolvovala veľké európske turné s Udom Jurgensom.

Alfred McCrary (USA): Spevák, klavirista a skladateľ Alfred McCrary (klavírny sprievod) počas svojej 30-ročnej kariéry precestoval už celý svet. Ako vokalista spolupracoval s takými hviezdami ako je Stevie Wonder, Diana Ross, či Elton John. Spieval tiež spolu s Michaelom Jacksonom v skladbách You Are Not Alone, Earth Song, I Will Be There a We Are The World.

VSTUPNÉ: 20 €/18 €

Lístky si môžete v predpredaji zakúpiť v Informačnom centre Ružomberok.

UKÁŽKY:

 

Akcia je súčasťou série podujatí Ružomberský adventný kalendár 2015.