18
dec

Slovenská Premiéra FADE TO WINTER

Pridané 14. 12. 2015
18. 12. 2015
20:00
JASNÁ, Demänovská Dolina 72, 031 01 Liptovsky Mikulas, Slovakia
Loading Map....

Stante sa aj VY súčasťou FADE TO WINTER WORLD TOUR vďaka Občianskemu Združeniu FREERIDELM ktoré Vám prináša SLOVENSKÚ premiéru priamo v mekke slovenského freeridového lyžovania, v stredisku Jasná Nízke Tatry.

Pripravený je sprievodný program kde si budete môcť pozrieť najnovšie lyže od sponzorov, poradiť sa s výberom lyží alebo len tak omrknúť najnovší Winter Gear. Okrem toho bude veľkým lákadlom aj premietanie Slovenského lavínového filmu od skvelého Braňa Molnára, BIELE OBJATIE, v ktorom sa objavia aj také lokálne celebrity ako je napríklad Mišo Oško.

Samozrejme si pre Vás chalani z Freeride LM nezabudli pripraviť afterpárty kde budete môcť podiskutovať o filmoch a vychutnať si koncert od LNJH a do rána sa baviť s DJ’s.

Fade to winter

O FILME: 

Časy sa menia, presne tak ako ročné obdobie strieda ročné obdobie. Najväčších lyžiarov však leto nemôže zastaviť a podkopať im ich túžbu po ďalšom skvelom dni na snehu. Nehladiac na počasie, podmienky alebo úsilie ktoré je nutné vynaložiť na cestu tam; zlý deň na snehu je stále sto krát lepší ako dobrý deň v robote. Akonáhle leto začne strácať dych a pomaly sa začne zjesenievať a jeseň sa pomaly mení na zimu, lyžovanie a návrat späť do hôr je jediné na čo sa dá poriadne myslieť a čo dáva zmysel.

MSP Films, produkčná spoločnosť ktorá stála za filmami ako MCCONKEY a DAYS OF MY YOUTH, Vám prináša ďalší neuveriteľný filmový zážitok FADE TO WINTER. Vo filme nebudú chýbať dych vyrážajúce zábery z Aljašky, Islandu, British Columbie, Japonska, Coloráda a Talianska ale film nahliadne aj do života 9 jazdcov a umožní Vám vidieť, čo všetko sú ochotní podstúpiť pre šport ktorý milujú. Učinkujú Markus Eder, Bobby Brown, Michelle Parker, Mark Abma, Tanner Rainville, Aaron Blunck, James Heim, Sean Jordan, PK Hunder a iní

VSTUPNÉ:

5 eur – premietanie + afterparty
2 eur – afterparty

Viac informácii nájdete na Facebooku a na stránke Freeride LM

TRAILER: