18
apr

Shred it All Spring Session

Pridané 9. 4. 2015
18. 4. 2015
Celodenná
Demänovská Dolina 72, 031 01 Liptovsky Mikulas, Slovakia
Loading Map....

18. apríla prebehne skvelá Shred It All Spring Session vv stredisku Jasná – Nízke Tatry a v miestnom snowparku. Shaperi a kamoši chystajú špektakulárne prekážky, grilovačku, jazdenie a hlavne pohodu s kamošmi! Večer bude aj party, na hoteli Liptov a hrať bude hosť z Fínska, DJ Drottynen. 

Miestni jasňácki shaperi si za ušetrené peniaze (ževraj celú zimu pili len vodu z potoka) kúpili pipedragona, osedlali ho a na Otupnom vyrezali u-rampu. To však nie je všetko, čo sa pre vás chystá na Shred it All Spring Session 2015. Na sobotu, 18. apríla je pripravených viacero jibových,ale aj snehových prekážok. Svoju účasť prisľúbila aj Boxzila, ktorá je v novej forme a má veľkú chuť zhltnúť nejedného jazdca.

Takže pekne po poriadku. Kedy a kde? 18. apríla 2015, stredisko Jasná – Nízke Tatry, snowpak na zjazdovke Otupné. Dostanete sa tam viacerými spôsobmi. 1. – spôsob je vývozom Grand Jet lanovkou, ktorý prebehne medzi 8:30 a 9:30. POZOR, vývoz je len jeden, ak ho nestihnete máte smolu. 2. – spôsob je rozjazdiť sa na fungujúcich vlekoch/zjazdovkách, vytiahnuť sa na Chopok Funitelom a zjazdiť do snowparku žľabmi. Najľahší zo žľabov je Dievčenský. POZOR, v sobotu budú žľaby pravdepodobne zľadovatelé a tvrdé. Hlavne jiberom s otupenými hranami hrozí pád do doliny a následná smrť. POZOR aj na medvede, ktoré sa v doline pod žľabmi ukazujú najradšej s mladými a sú agresívne a hladné. Aj tu hrozí smrť.

Po akcii, ak budete ešte vládať, prebehne afterka na hoteli Liptov. Zahrá legenda snowboardingu, wakeboardingu a pánskych huncútstiev Dj Dróty. Tvrdý alkohol sa bude liať prúdom potoka, pivo silou rozbesnenej rieky. Tancovať holí budeme do rána a tak, však to poznáte. Shred it ALL!

 

Zdroj: http://www.boardlife.sk/sk/snowboard/sprava/shred-it-all-spring-session-v-jasnej-uz-18-aprila a  http://www.boardlife.sk/sk/snowboard/clanok/u-rampa-v-jasnej-ano-na-shred-it-all-spring-session-2015
Copyright © boardlife.sk s.r.o.