30
máj

Tvrďák Race 2015

Pridané 18. 5. 2015
30. 5. 2015
0:00

Bežíš 5 a viac km, prekonávaš prekážky v sebe a na trati. Testuješ svoju odolnosť, silu a vytrvalosť. Pretek je určený pre všetky úrovne fitness. Súťažíš na čas, alebo môžeš ísť aj nesúťažne bez merania času vo fitness režime. Ideš sólo alebo v tíme. Všetky tieto možnosti máš na Tvďák Race, ktorý sa uskutoční už 30.5.2015! 

Jedná sa o prvý z troch podujatí, ktoré sa uskutočnia tento rok na Slovensku. Ak absolvuješ všetky Tvrďák preteky v danom roku dostávaš sa automaticky do Tvrdej Ligy (TL) a súťažíš o ceny a titul Tvrďák Slovensko v kategórii muži, ženy a tímy. Učastník TL dostane po poslednom preteku TL medailu a TL tričko.

Vytvor tím minimálne troch členov, ušetri na štartovnom a otestuj si ako vám to v tíme hraje keď ide do tuhého. Tímy môžu byť aj zmiešané (muži a ženy). Do výsledkov sa počíta čas prvých troch najrýchlejších členov.

Ak sa neberieš príliš vážne, máš zmysel pre recesiu, daj Tvrďák v obleku, alebo v čom chceš a urob dobrú náladu sebe aj ostatným. Pri registrácii sa prihlás do poslednej Fun vlny 🙂

Viac informácií o udalosti sa dozviete na webstránke udalosti.

Kontakt: