22
máj

Live Cooking Show 8

Pridané 18. 5. 2015
22. 5. 2015
18:00
Demänovská Dolina 5, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovakia
Loading Map....

Predposledný májový piatok bude v hoteli Tri Studničky tradične patriť zábave a dobrej kuchyni. Ani ôsmy ročník populárneho Livecooking show nezostane nič dlžný svojím predchodcom. V duchu zdravého varenia sa ponesie celý piatkový večer, ktorým vás prevedie známy šéfkuchár a špecialista na zdravú kuchyňu – Jaroslav Hladík.

Okrem kuchárskej šou sa môžete tešiť aj na bohatý večerný program s hudbou, tombolu a darčekompre každého gurmána. Celým večerom vás bude sprevádzať aj známy moderátor a zabávač Andrej Bičan. Počas Live cooking show si pochutíte na gurmánskom zdravom menu od šéfkuchára Jaroslava Hladíka.

Kedy? 22. mája 2015
Začiatok: o 18,00
Kde? reštaurácia Hotela Tri Studničky
Vstupné: 69 €/os.

„Jedlo, ktoré je pripravené zo zdravých ingrediencií sa stáva tiež chuťovým zážitkom a zároveň prospieva telu.”

Jaroslav Hladík sa môže pýšiť školeniami u najväčších slovenských majstrov, ktorí v ňom zanechali zmysel pre tradíciu, ale vybudovali aj vzťah k inováciám. Súčasná doba je spojená s rýchlym pokrokom gastronómie, ktorá si v podaní Jaroslava Hladíka nachádza stálych fanúšikov jeho kuchyne. Aj vďaka tomu sa mu počas vedenia kuchyne reštaurácie l’olive v hoteli Arcadia***** podarilo získať excelentnú kulinársku reputáciu a množstvo ocenení.V súčasnosti sa intenzívnejšie zaujíma o problematiku jedla v spojitosti so zdravým stravovaním ľudí. Zdravé varenie a dietetika sa stali nielen jeho študijným odborom, ale aj celoživotnou vášňou.

zdroj: www.tristudnicky.sk