Kino Kultúra – lístky aj z pohodlia domova

Pridané 4. 12. 2016

Lístky do kina či divadla, už aj z pohodlia domova.

Radi navštevujete kino, divadelné predstavenia či koncerty, no nie vždy sa Vám dostanú najlepšie lístky? Potom je pre Vás skvelou správou, že Kultúrny Dom Andreja Hlinku spúšťa nový online systém, kde si budete môcť lístky na jednotlivé predstavenia zakúpiť či zarezervovať.

Prehľad premietaní, rezerváciu a kúpu lístkov na filmy do ružomberského Kina Kultúra nájdete na stránke www.kino.ruzomberok.sk. Pre kúpu lístkov nepotrebujete nič iné ako zadať svoje meno a email, následne budete presmerovaný na platbu cez platobný systém GoPay a lístok Vám bude zaslaný na uvedený e-mail. Pri vstupe sa preukážete čiarovým kódom, ktorý Vám bol zaslaný prostredníctvom mailu a už si len užívate premietanie. Vyhnete sa tak prípadnému čakaniu pri pokladni, alebo dokonca vypredanému predstaveniu. Možnosťou je samozrejme aj rezervácia, pri ktorej nedochádza ku platbe prostredníctvom internetu, ale vstupenku si zaplatíte pri pokladni. Rezervované lístky je však potrebné vyzdvihnúť najneskôr 30min pred premietaním.

Ak ste skôr milovníkom kultúrnych udalostí poteší Vás stránka www.kultura.ruzomberok.sk, kde nájdete všetky kultúrne podujatia, ktoré sú organizované, alebo spoluorganizované Kultúrnym domom Andreja Hlinku.

Lístky si môžete prostredníctvom systému zarezervovať a vyzdvihnúť v informačnom centre mesta. Dátum dokedy je vaša rezervácia platná bude uvedená vždy pri podujatí individuálne.

 Všetky výhody budú môcť diváci využívať aj cez mobilnú aplikáciu Budicheck, ktorá je dostupná na stránke www.budicheck.eu. Okrem možnosti kúpy a rezervácie lístkov Vám Budicheck pripomenie dané predstavenie, ukáže históriu podujatí a ponúkne iné výhody.

Kultúrny Dom Andreja Hlinku ďakuje za priazeň a teší sa na Vašu najbližšiu návštevu.