Príprava na Talent CUP – tlačová správa

Pridané 1. 8. 2016

Odchovanci Mikulášskeho hokeja sa stretli v priateľskom futbalovom zápase s Oldboys Ondrašová

Liptovský Mikuláš, 31.7.2016  TJ Ondrašová. Malú generálku Talent Cupu zažili občania Liptovskej Ondrašovej. Neoficiálny priateľský zápas medzi odchovancami Mikulášskeho hokeja a staršími pánmi futbalistami z Ondrašovej sa odohral v sobotu na ihrisku TJ Ondrašová.

20160730_140541-min

11-ty ročník futbalového stretnutia sa niesol opäť v priateľskom a športovom duchu. V tradičnom každoročnom futbalovom, ale hlavne priateľskom zápase sa stretli hokejisti s futbalistami.  „Roky si pestujeme dobé vzťahy s rôznymi športami, stretávame sa a kamarátime. Sme radi, že táto tradícia nám drží už niekoľko rokov, a stále nás to baví. Navyše o týždeň hráme Talent Cup tak sme oprášili nielen kopačky, ale aj svoje futbalové zručnosti,“  opisuje liptovský hokejista Marek Uram.

Svoje futbalové schopnosti si otestovali bývalí, ale aj terajší hráči Mikulášskeho hokeja ako napríklad bratia Hunovci, Martin Cibák, Marek Uram, Karol Križan, Ján Plch, Peter Klepáč, Peter Lištiak, Michal Mravec, Ján Cibuľa, Ivan Droppa, Juraj Halaj, Tomáš Krátky, Šimon Klimčík, Ján Šebo, Ján Pleva. Zároveň si chlapci natrénovali taktiku na ďalší zápas. Už v nedeľu totiž nastúpia proti slovenskému výberu športových a hokejových hviezd, na čele s Petrou Vlhovou, Petrom Bondrom a ďalšími.

Hráči strávili príjemné sobotné poobedie pri športe, pričom nechýbal čerstvo navarený guláš, vychladené pivo a zábava. Po heroických výkonoch hlavne starých pánov sa zápas nakoniec skončil 5:2 v prospech hokejistov. V takýchto stretnutiach sa nehrá na víťazstvo a tak tomu nebolo ani tento krát a či už hokejisti, tak aj starí páni si to naozaj užili.

Na záver všetkých pozývame na TALENT CUP už v nedeľu 7.8. 2016. Je sa na čo tešiť, a o skvelé futbalové výkony nebude núdza. Viac o akcii nájdete na odkaze:

Talent CUP