26
nov

DIAMONDS FIGHT NIGHT III

Pridané 20. 10. 2016
26. 11. 2016
18:00 - 23:30
Ráztocká , 03101 Liptovský Mikuláš, Slovakia
Map Unavailable

Diamond Gym Žilina & Navrátil Gym Liptovský Mikuláš za spolupráce s Aquaparkom Tatralandia zorganizujú už v poradí tretí ročník športového galavečera DIAMONDS FIGHT NIGHT, ktorý sa bude konať v sobotu 26.11. už tradične v Liptov Aréne.

Po dvoch úspešných ročníkoch v športom nabitom prostredí Liptov Arény sa budú môcť diváci tešiť na podujatie plné atraktívnych súbojov, svetelnej a zvukovej show. V 12 zápasoch podľa pravidiel K1, box, thajský box sa predstaví slovenská špička v tomto športe a  čerešničkou na torte bude aj ženský zápas. Program oživí veľkolepá svetelná show, krásne ring girls, tanečné vystúpenie a ťahákom večera bude spevácke vystúpenie Mamby a Ramona známeho ako Rakby. Afterparty mala pôvodne prebiehať v podaní EGA, ktorý sa však z osobných dôvodov ospravelnil. Veríme ale, že Mamba a Ramon sú rovnako hodnotné zastúpenie na tento večer.

Z domáceho klubu NVR Gym sa predstavia Martin Orušliak, Filip Barák, Peter Šimko, Vladimír Sklouza, David Šubiak a v zápase večera Martin Pacas. 

Diamond gym budú zastupovať zvučné mená ako: Michal Helbich, Patrik Glézl, Andrea Tóthová a Milan Paleš.

Hlavný zápas večera:
V super ťažkej váhe  nad 95 kg sa predstaví slovenský bojovník Martin Pacas, proti ktorému nastúpi  belgický šampión Kirk Krouba.

Viac informácií nájdete na: http://www.liptovarena.sk/novinky/diamonds-fight-night-iii/

001