Súťaž s Vedecko-zábavným centrom Atlantis

Pridané 19. 5. 2015

Od 16. februára 2015 môžete v RGB Liptov v Liptovskom Mikuláši navštíviť Vedecko-zábavné centrum Atlantis: Dom zážitkov, ktoré pre Vás pripravilo zábavno vzdelávací program. Centrum je určené pre všetky vekové kategórie, môžete ho navštíviť so svojou rodinou alebo triedou a spestriť tak vyučovací proces, obohatiť ho o zážitkové učenie a zvýšiť záujem študentov o vedu.

Hlavným cieľom je popularizácia vedy v radoch detí a rodín a to prostredníctvom interaktívnych prehliadok, ktoré hravou a inšpiratívnou formou približujú vedecké poznatky. Tieto programy sa stretli s úspechom  nielen v rámci Slovenska, ale taktiež v Českej republike a Maďarsku. A tentokrát sú bližšie k Vám! Využite túto jedinečnú ponuku.

Hodinová prehliadka s názvom Tajomstvá faraóna Vás zavedie do tajomného starovekého Egypta, kde si spolu s animátorom v dobovom kostýme  vyskúšate v roli bohov obrad mumifikácie priamo v hrobke a zúčastníte sa rituálu váženia duší! Aby toho nebolo málo, môžete sa dosýta zabaviť v Interaktívnej expozícii s veľkými hračkami kde sa na vlastnej koži presvedčíte, ako fungujú niektoré fyzikálne javy a zákony.

POZOR SÚŤAŽ!!! Vyhrajte jednorazový vstup pre 4 osoby do Vedecko-zábavného centra Atlantis. Všetko čo musíte spraviť je:

  1. Zdieľajte tento článok na FB
  2. Napíšte komentár „zdieľam“ pod tento príspevok na FB stránke LiptovŽije.sk
  3. Lajknite stránku LiptovŽije.sk na facebooku

Výherca bude vyhlásený už budúci pondelok 25.5.2015 🙂

5

7

8

liptov plagát

1

2

3

4